Sandwich

JEŻELI JESTEŚ ZAINTERESOWANY OUTLETEM TEJ MARKI PROSZĘ KLIKNĄĆ NA PONIŻSZY LINK :
http://www.dortex.pl/odziez-uzywana-powiadomienia-sms/  DOPISAĆ  PRZY NAZWIE FIRMY – NAZWĘ OUTLETU,
KTÓRY PAŃSTWA ZAINTERESOWAŁ     (np. nazwa Państwa firmy – Outlet Vans ), A NASZ PRZEDSTAWICIEL
ZADZWONI DO PAŃSTWA BY PRZEDSTAWIĆ SUPER ATRAKCYJNĄ OFERTĘ !!

 

Amsterdamska marka odzieżowa Sandwich rozpoczyna plan zwiększenia świadomości marki na rynku kanadyjskim, wprowadzając w tym miesiącu swój pierwszy kanadyjski sklep w Montrealu.  

Sandwich specjalizuje się w nieformalnej współczesnej modzie przeznaczonej dla kobiet w wieku demograficznym powyżej 40 lat. Marka, sprzedawana na całym świecie, jest własnością szwajcarskiego globalnego domu mody Veldhoven Group , który obsługuje również marki: Turnover , DEPT i Olsen .  

Mimo że moda na kanapki od dawna jest dostępna na rynku kanadyjskim poprzez ponad 350 sklepów z wieloma markami w całym kraju, uruchomienie specjalnego butiku pomoże wzmocnić obecność marki w tym kraju, mówi Terry Rosen, dyrektor sprzedaży w Sandstyle Canada Group Inc. , która obsługuje dystrybucję w Sandwich w Kanadzie. 

Dzięki wszechstronnym produktom od podstawowych koszulek i legginsów po modne blezery i sukienki, a także szeroki asortyment akcesoriów, Sandwich oferuje produkty klientom, którzy są skłonni zapłacić umiarkowaną cenę za jakość codziennych towarów.

 

image_pdfimage_print