REGULAMIN

REGULAMIN

ODZIEŻ UŻYWANA

Z uwagi na specyfikę branży i niepowtarzalność każdej rzeczy należącej do opakowania zbiorczego, nie ma możliwości  dokładnej specyfikacji i skatalogowania  danego przedmiotu sprzedaży jak i całego asortymentu z oferty odzieży używanej. Dlatego też towar nie podlega reklamacji, zwrotowi lub wymianie z tytułu niezgodności towaru z opisem.
Zdjęcia i opisy towarów zamieszczone na stronie są materiałami poglądowymi, które mają na celu jedynie umożliwienie Klientowi wyrobienia sobie ogólnego wyobrażenia o właściwościach, wyglądzie i parametrach użytkowych towaru.

ODZIEŻ OUTLET w I  gatunku 
Towar outletowy może również nie posiadać kompletnych metek oryginalnych (części), to również odzież pochodząca z pokazów nowego wzornictwa tzw. Sample – niepowtarzalne modele, nigdy nie wprowadzone do kolekcji.
I gatunek może nosić niewielkie ślady użytkowania lub błędy fabryczne ( do ok. 10 % pakietu. )
Towar nie podlega reklamacji, zwrotowi lub wymianie z tytułu niezgodności towaru z opisem, ponieważ outlety nie posiadają listy ze specyfikacją odzieży.

 

Prosimy o przemyślane zakupy, ponieważ po sprzedaży na miejscu w naszej hurowni lub na wysyłkę za pośrednictwem kuriera  nasza firma nie uwzględnia reklamacji.

UWAGA!
Złożenie oferty jest równoznaczne z akceptacją zasad opisanych na naszej stronie.
Pozdrawiamy Zespół firmy DORTEX 

image_pdfimage_print