1

Dostawy

Każdego miesiąca nasza firma spodziewa się kilku dostaw z Wielkiej Brytanii, Włoszech, Niemiec, Hiszpanii oraz wielu innych państw. Dostawy OUTLETU, CREAMU charakteryzują się tym, iż są zawsze oryginalne świeże kolekcje, Outlet i Cream posiadają wszystkie rozmiary oraz co najważniejsze odzież nie powtarza się wielokrotnie.

Zbórki Domowe D2D są zabierane w Anglii prosto z pod drzwi domostw zbierane metodą   Door to Door  ( zbiórki domowe ). Zbiórki  zawierają markową odzież  damską, dziecięcą, młodzieżową, firmową bieliznę, oraz drobne artykuły domowe typu: zabawki, biżuteria, perfumy itp. cały towar na wysokim poziomie.

Nasze zbiórki cechują się zawsze  wysoką  jakością  towaru dzięki czemu  prowadzimy dystrybucje towaru w wielu miastach Polski. Sprowadzamy na bieżąco Outlety pierwszego gatunku różnych znanych światowych marek 100% z metką, często są zapakowane jeszcze w folii oraz odzież Sortowaną Cream, która jest sortowana i wysyłana do naszej firmy prosto z Anglii. Zarówno Outlet jak i Cream pochodzi zawsze z najświeższych kolekcji, więc nie ma obawy o to, że Klient kupi przestarzałe  modele z danej marki odzieżowej.