Firma

Hurtownia odzieży używanej Dortex Import-Export została założona w 1999r. Od samego początku nasza firma sprowadzała towar niesortowany z różnych państw Europy zachodniej takich jak: Niemcy, Szwajcaria, Norwegia, Szwecja, Dania, Belgia, Holandia, Francja, Irlandia. Ostatecznie sprawdzonym i najbardziej rozchwytywanym towarem okazał się towar z Wielkiej Brytanii zbierany metodą Door to Door ( D2D ). Przez te wszystkie lata współpracowaliśmy z różnymi firmami w całej Europie dzięki czemu zdobyliśmy olbrzymie doświadczenie, co przełożyło się na właściwy dobór angielskich partnerów, a co za tym idzie zawsze dobrą jakość sprowadzanego towaru. W obecnej chwili towary którymi handlujemy nie zawiodą naszego klienta, ponieważ firmy z którymi współpracujemy posiadają

wyłącznie oryginalne zbiórki do których mamy nieograniczony dostęp. Jesteśmy przekonani, iż dzięki takim solidnym partnerom jesteśmy w stanie zapewnić naszym klientom zawsze stabilną, wysoką jakość odzieży.

Pod naciskiem naszych klientów nasza firma od 2012r postanowiła wzbogacić propozycję handlową o następujące towary sortowane i outlety :

  • Anglia Cream dla dorosłych – sezonowo,
  • Anglia Cream dziecięcy – sezonowo,
  • Buty & Torebki sortowane sezonowo,
  • Outlet różnych angielskich wiodących marek dla dorosłych 100% metka – sezonowo,
  • Outlet różnych angielskich wiodących marek dziecięcych 100% metka – sezonowo.

Obecnie do dyspozycji naszych klientów posiadamy: cztery angielskie niesorty – wszystkie zbierane metodą Door to Door (D2D), odzież sortowaną najlepszej jakości  typu Cream – sprowadzaną na nasze zamówienie bezpośrednio z angielskiej firmy, która jest doświadczona w swojej branży od 20 lat, oraz Outlet 100% metka – różnych topowych angielskich marek, również sprowadzanych z Wielkiej Brytanii. Towar sprzedajemy na rynku polskim współpracując zarówno z małymi jak i z dużymi sklepami, oraz odbiorcami hurtowymi w kraju i za granicą. Zapewniamy bezpłatną dostawę pod wskazany adres na terenie całej Polski już od 25 kg, oraz odpłatnie wysyłając za granice RP. Używana odzież niesortowana pochodzi z takich fundacji jak :

Breast Cancer Now, Coping With Cancer, Cancer&Leukaemia, The Children’s Air Ambulance, Child Cancer Aware, The Fire Fighters Charity – wszystkie zbiórki zbierane są wyłącznie metodą door to door (D2D) na terenie Wielkiej Brytanii. Wszystkie wymienione powyżej fundacje zbierają odzież D2D na cele dobroczynne wspierając wszelkie szlachetne cele na które zbierają fundusze, kładąc jednak nacisk na bardzo dobrą jakość zbieranej odzieży. Dortex jako importer odzieży używanej robi wszystko by nasz klient był zadowolony z obsługi i jakości naszego towaru, w związku z powyższym poświęcamy klientowi dużo uwagi starając się zbudować relacje opartą na wzajemnym zaufaniu, co jest bardzo ważne w dzisiejszych czasach.

Każdego miesiąca nasza firma spodziewa się kilku dostaw niesortu, odzieży Outletowej i Sortowanej oraz Creamu z Wielkiej Brytanii. Dostawy charakteryzują się tym, iż są oryginalne prosto z pod drzwi angielskich rodzin tzw.zbiórki domowe – Door to Door (oryginalne D2D). Zbiórki  zawierają markową odzież  damską, dziecięcą, młodzieżową, firmową bieliznę, torebki, buty, paski oraz drobne artykuły domowe typu : zabawki, biżuteria, lokówki, suszarki, szkatułki, perfumy itp. Odzież najwyższej jakości (Cream), są sortowane na nasze zamówienie na terenie Wielkiej Brytanii i pakowane w transparentne worki po 25 kg każdy, następnie zamykane na specjalne zapinki. Outlety Markowej Odzieży, Butów, Torebek są zamawiane i sprowadzane do naszej hurtowni według bieżącego sezonu, dostępności kolekcji na angielskim rynku, pakowane zazwyczaj w worki lub kartony po 10-25kg w zależności od firmy.

Sklepy, które są zainteresowane zakupem Outletów wiosna-lato (100% metki), oraz wysokiej jakości odzieży używanej typu Cream z Anglii, oraz oryginalny angielski Niesort zapraszamy do współpracy. Używana odzież w naszej firmie cechuje zawsze wysoka  jakość, dzięki czemu prowadzimy dystrybucje towaru w wielu dużych miastach Polski takich jak: Warszawa, Poznań, Wrocław, Łódź, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Olsztyn, Giżycko, Ełk, Augustów, Białystok, Siedlce, Lublin, Rzeszów, Chełm, Tarnów, Nowy Sącz, Katowice, Opole, Częstochowa, Wałbrzych, Legnica, Zielona góra, Gorzów Wielkopolski, Szczecin, Świnoujście, Koszalin, Słupsk, Piła, Gniezno, Konin, Kalisz, Leszno, Radom, Kielce, Elbląg, Radom, Piotrków Trybunalski, Sandomierz, Krosno, Przemyśl, Gliwice, Jelenia Góra, Wałcz, praktycznie Cała Polska.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIĘ Z NASZYM CAŁYM CENNIKIEM NIESORTU, CREAMU I OUTLETU.

CENNIK 

Jako bezpośredni importer odzieży używanej stosujemy bardzo wysokie upusty dla wszystkich klientów już od 300 kilogramów niezależnie od tego jaki towar niesortowany zostanie zakupiony przez klienta. W przypadku sortu upusty zaczynają się już przy zakupie dwóch 25kg worków. ZAPYTAJ HANDLOWCA Tel : 606174120 lub 600509476

UPUSTY DOTYCZĄ WYŁĄCZNIE PRZY ZAKUPIE W HURTOWNI.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

image_pdfimage_print