Cennik – Odzież nowa – Anglia outlet

GRATISOWA  WYSYŁKA  TOWARU  NA  TERENIE  CAŁEJ  POLSKI + UPUSTY
Nazwa towaru, pochodzenie

Opis Towaru

OUTLETY DOSTĘPNE DLA KLIENÓW INDYWIDUALNYCH

Ceny Koszt wysyłki kurierem paleta / worki

NOWOŚĆ JUŻ W FIRMIE
DAMSKI & MĘSKI OUTLET
Tom Tailor

Mix znanej i docenianej na światowym rynku marki Outletowej.
Towar zawiera bardzo dużo dobrze przemieszanych modeli odzieży, dzięki czemu powtarzalność jest znikoma.

Duże upusty już od dwóch kartonów po 20kg

                                                 po więcej informacji tel 606174120

106zł/kg

GRATIS 
JUŻ OD 2Okg
NOWOŚĆ JUŻ W FIRMIE
DAMSKI
OUTLET 
Oliver

Mix znanej marki na rynku światowym z wyższej półki. Outlet bardzo dobrze zmiksowany i mało powtarzający się z wieloma modelami  firmy OL. 

Duże upusty już od dwóch kartonów po 20kg

po więcej informacji tel 606174120

98zł/kg GRATIS
 JUŻ OD 2Okg

NOWOŚĆ JUŻ W FIRMIE
DAMSKI
MIX MAREK
OUTLET 

Mix znanych i docenianych na rynku światowych marek, bardzo dobrze pomieszanych, tak by każdy karton zawierał wiele modeli z różnych firm. 

Duże upusty już od dwóch kartonów po 20kg

                    po więcej informacji tel 606174120

89zł/kg GRATIS
 JUŻ OD 2Okg
NOWOŚĆ
OUTLET DZIECIĘCY

PAKOWANY NA TERENIE WIELKIEJ BRYTANII W KARTONY  – WIELE RÓŻNYCH MODELI (około 60), PEŁNA ROZMIARÓWKA.

Duże upusty już od dwóch kartonów – 400szt

89zł/kg GRATIS
JUŻ OD 2Okg
 OUTLET VANS ODZIEŻ

Outlet odzieży pakowany w kartony po 10, 15 lub 25kg Odzież nowa 100%metka Mix Wiosna-Lato & Jesień-Zima Bardzo korzystnie wychodzi cena za sztukę.

79zł/kg GRATIS
JUŻ OD 2Okg

 
OUTLET
VANS BUTY
Outlet odzieży pakowany w kartony po 10, 15 lub 20kg Obuwie nowe – zapakowane w oryginalnych kartonach Wiosna-Lato & Jesień-Zima. Bardzo Duży Mix rozmiarów oraz modeli VANS.

Duże upusty już od dwóch kartonów – ok 30kg
79zł/kg GRATIS
JUŻ OD 15kg


 

 

WSZYSTKIE WYMIENONE OUTLETY  DOSTĘPNE 
OD 200 KG
W BARDZO NISKICH CENACH !!

 

 

 

 

 

Odzież outlet hurt

odzież outlet

hurtownia odzieży outlet

hurtownia odzieży

outlet hurtownia

outlet hurt

Hurt odzieży outlet

Hurtownia Dortex to importer odzieży używanej różnego typu. W naszej ofercie znajdą Państwo również odzież Outlet, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza hurtownia odzieży Outlet zapewnia dostawy do małych i większych sklepów z odzieżą używaną, które w trosce o swoich klientów chcą uatrakcyjnić swoją ofertę.

Hurtownia Outlet i towar z Anglii

Hurtowania Dortex zajmuje się sprowadzaniem odzieży używanej z Anglii. Oferowany przez nas asortyment obejmuje również towar najwyższej jakości pochodzący wyłącznie ze sprawdzonych i zaufanych źródeł – oferujemy Outlet hurtem, dzięki któremu zwiększą Państwo konkurencyjność swojego sklepu na rynku, zapewniając klientom dostęp do najlepszej markowej odzieży z Anglii.
Jeśli chodzi o Outlet hurtownia Dortex importuje wyłącznie oryginalne ubrania znanych angielskich marek, z których wszystkie posiadają metki producenta. Pozwala to klientom second-handów zakupić wysokogatunkową odzież Outlet w przystępnej cenie.

Co to jest Outlet?

Proponowana przez nas odzież Outlet hurt jest sposobem na zaopatrzenie sklepu w wysokiej jakości asortyment, który sortowany jest we współpracujących z naszą firmą brytyjskich sortowniach. Mówiąc o odzieży Outlet hurt mamy na myśli ubrania pochodzące z końcówek serii i kolekcji, które nie znalazły nabywców. Wśród nich znajdują się także nadwyżki magazynowe czy towary zwrócone przez klientów, jak również egzemplarze w nietypowych rozmiarach. W każdym wypadku zakup odzieży Outlet hurtem oznacza inwestycję w stabilną jakość i najnowsze trendy – nasza hurtownia Outlet oferuje właśnie taki asortyment.

Zalety oferty Outlet

Jeśli są Państwo zainteresowani handlem odzieżą Outlet hurt pozwoli na zdobycie towaru najwyższej jakości w atrakcyjnej cenie. Jednocześnie umożliwi zaoszczędzenie czasu potrzebnego na samodzielne przesortowanie innego rodzaju odzieży i wybranie spośród niej rzeczy możliwych do ponownej sprzedaży. Outlet hurt daje możliwość zakupu sprawdzonych towarów o niezmiennie dobrej jakości, które od razu są gotowe do wyceny i wystawienia na sprzedaż.
Oszczędność czasu, inwestycja w pewny asortyment różniący się w zależności od sezonu i zaspokojenie potrzeb klientów – jesteśmy sprawdzoną hurtownią odzieży Outlet, dzięki której wymienione korzyści staną się także Państwa udziałem.

Oferta odzieży Outlet

Hurtowania odzieży Outlet Dortex proponuje różne rodzaje towaru. Mają Państwo możliwość zaopatrzenia się w Outlet Metalan oraz Outlet Denim Fat Face – odzież Outlet hurtem dostępna jest w workach pakowanych po 25 kg bądź w kartonach. Można zakupić różne rodzaje odzieży, uwzględniając marki, których produkty najlepiej sprzedają się w Państwa sklepie.
Oferta naszej hurtowni Outlet wzbogaciła się także o nowości – to Outlet Boohoo oraz Outlet dziecięcy, które gwarantują, że w Państwa sklepie zagości poszukiwana przez klientów różnorodność. Jeśli chodzi o odzież Outlet hurt obejmuje przede wszystkim kolekcje damskie opatrzone firmowymi metkami. W ofercie Outlet hurtownia posiada także mix ubrań dziecięcych – również tu każdy z produktów posiada oryginalną metkę.

Współpraca z hurtownią odzieży Outlet Dortex

Jeśli prowadzą Państwo second-hand lub inny sklep z Outletem hurtownia Dortex zapewnia dostęp do najlepszej angielskiej odzieży. Zakupioną u nas odzież Outlet można odebrać osobiście lub zamówić z dostawą we wskazane miejsce – w całości lub częściowo pokrywamy koszty dostawy! W przypadku odzieży Outlet hurt to najlepszy sposób na otrzymanie towaru spełniającego najwyższe wymagania. Naszą odzież dostarczamy nie tylko na terenie kraju, ale i za granicę. Każdemu Klientowi zapewniamy atrakcyjne ceny – jako hurtownia odzieży Outlet oferujemy wysokie upusty na sprowadzaną przez nas odzież, pozwalając Państwu na dokonanie zadowalających zakupów.
Handlująca Outletem hurtownia Dortex zapewnia też ciągłość dostaw nowego asortymentu. Dbamy o to, by odzież Outlet hurt dostępna była na bieżąco i odpowiadała zmieniającemu się sezonowi. Zapewniamy więc Państwu dostęp do zawsze modnej odzieży outletowej – pracę z naszą hurtownią Outlet doceniły już dziesiątki zadowolonych Klientów! Zapraszamy do bliższego zapoznania się z ofertą Outletu hurtem – chętnie odpowiemy na wszelkie pytania.

image_pdfimage_print