Cennik – Odzież używana sortowana cream – Anglia

GRATISOWA  WYSYŁKA  TOWARU  NA  TERENIE  CAŁEJ  POLSKI + UPUSTY OD 2 WORÓW

MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ – NA MIEJSCU W HURTOWNI, LUB TELEFONICZNIE BLIKIEM 
KOD TOW. Nazwa towaru, pochodzenie

Opis
CREAM DOSTĘPNY DLA
KLIENÓW INDYWIDUALNYCH

Ceny
Podstawowe
Netto

Ceny
Podstawowe
Brutto
Koszt  wysyłki 

NOWOŚĆ
NOWY TOWAR


B1

CREAM
AK Kids

ANGLIA

 

AKKids

Odzież Dziecięca pakowana na terenie Wielkiej Brytanii w KARTONY po 20kg
BARDZO DUŻO NOWEJ ODZIEŻY OK. 100%

Mix na Wiosna-Lato Niewielka ilość jesieni oraz zimy
40zł/kg 49,20zł/kg GRATIS
 
B2

CREAM MIX DAMSKI  
ANG
LIA

 

AKRb

Odzież damska + trochę męskiej pakowana na terenie Wielkiej Brytanii w transparentne worki po 30kg

Wiosna-Lato osobno Jesień-Zima

CENA PROMOCYJNA – DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

28,46zł/kg 35,00zł/kg GRATIS
B3

 CREAM MIX CAŁOROCZNY DAMSKI  MĘSKI 
ANGLIA

AKMix

Odzież damska, męska pakowana na terenie Wielkiej Brytanii w WORKI po 25kg

Mix CAŁOROCZNY na sezon Wiosna-Lato oraz Jesień-Zima

CENA PROMOCYJNA – DO WYCZERPANIA ZAPASÓW

32,52zł/kg 40zŁ/kg GRATIS
B4

CREAM DAMSKI
 ANGLIA
Extra

 

AGLa

Odzież damska pakowana na terenie Wielkiej Brytanii w WORKI po 25kg

W workach znajduje się odzież damska, trochę odzieży męskiej, sporo odzieży nowej z metką.
 Bardzo dużo znanych i cenionych światowych marek.  
Worki po 25kg 
Wiosna – Lato – Jesień – Zima 

49,60/kg 61zł/kg GRATIS
B5

CREAM
 DZIECKO MIX
CAŁOROCZNY Extra
ANGLIA

AGLa

Odzież Dziecięca pakowana na terenie Wielkiej Brytanii w WORKI po 25kg
Odzież dziecięca,
Mix CAŁOROCZNY na sezon Wiosna-Lato oraz Jesień-Zima
49,60zł/kg 61zł/kg GRATIS
B6

TOREBKI-BUTY ANGLIA

BT

 MIX FIRMOWYCH BUTÓW I TOREBEK WYSOKIEJ JAKOŚCI –  NOWE I UŻYWANE PAKOWANE SEZONOWO. WORKI  PO ok. 5-10kg 39,00zł/kg 47,97zł/kg GRATIS,  LUB W POŁOWIE ODPŁATNE

Przedstawiona oferta cenowa ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu Art.66 par.1 Kodeksu Cywilnego.

 

TOWAR CREAM – PRZYGOTOWANY I PAKOWANY DLA NASZEJ FIRMY W ANGLII (WOREK 25Kg)

Hurt odzieży używanej

Hurt odzieży cream

Zakup odzieży używanej jest dziś jednym z trendów w świecie mody, pozwalającym na zaopatrzenie się w unikalną odzież w niskiej cenie. W odpowiedzi na Państwa oczekiwania i zapotrzebowanie klientów, w naszej hurtowni prowadzimy sprzedaż importowanych towarów, wśród których można znaleźć także odzież używaną sortowaną.

Moda na odzież z drugiej ręki

Odzież sortowana to towar poszukiwany przez wielu współczesnych pasjonatów mody, którzy wśród sklepowych półek i produkowanych seryjnie ubrań nie odnajdują interesujących projektów. Z możliwości zakupu odzieży używanej Cream i Outlet chętnie korzystają także osoby ceniące korzystny stosunek ceny do jakości. Dzięki zakupom w naszej hurtowi mogą Państwo wyposażyć swój sklep w rozchwytywany asortyment dla klientów, którzy poszukują perełek w korzystnej cenie.

Skąd pochodzi odzież sortowana?

Oferowana przez nas odzież używana obejmuje produkty najlepszej jakości i pochodzi z Wielkiej Brytanii. Tam też jest sortowana na nasze zamówienie – współpracujemy z trzema brytyjskimi sortowniami, dzięki czemu do Państwa rąk trafia wyłącznie najlepszy towar. Regularny import pozwala na zachowanie różnorodności asortymentu odzieży sortowanej i umożliwia zachowanie ciągłości sprzedaży, czyniąc Państwa sklep atrakcyjnym miejscem zakupów.

Odzież używana – co oferujemy?

Co obejmuje odzież używana sortowana? Proponujemy markową odzież typu Cream – produkty specjalnie wyselekcjonowane, by oferować najwyższą jakość i być gwarantem zadowolenia Państwa klientów. Nasza odzież używana sortowana obejmuje zarówno konfekcję damską, jak i męską oraz dziecięcą. Wśród dostępnych w hurtowni Dortex ubrań można znaleźć wyłącznie modne propozycje na sezon wiosna-lato i jesień-zima.

Sortowana odzież używana hurt dostępna jest w różnych przedziałach cenowych. Mają Państwo do wyboru Cream wyłącznie damski lub wyłącznie dziecięcy, a także Cream mieszany, w którym pośród konfekcji damskich znajduje się również odzież męsko-młodzieżowa. Znaczna część sprowadzanej przez nas odzieży sortowanej to ubrania markowe posiadające oryginalną metkę i pozbawione śladów użytkowania.

Duży wybór ubrań i nie tylko

W naszej ofercie posiadamy również sprowadzane z Anglii torebki oraz buty. To mix produktów znanych marek, wśród których znajdują się zarówno produkty nowe, jak i używane. Podobnie jak w przypadku odzieży używanej sortowanej, również wśród torebek i butów znajdą Państwo towary na sezon wiosenno-letni oraz jesienno zimowy. Przesortowana używana odzież oraz torebki i buty sprzedajemy w mniejszych opakowaniach. Cream pakowany jest najczęściej w worki 25 kg bądź kartony, natomiast pozostałe produkty dostępne są w workach po 5-10 kg.

Zakupy w hurtowni Dortex – dlaczego warto?

Zakupy w naszej hurtowni pozwolą na zaopatrzenie sklepu lub hurtowni w najlepszą używaną odzież. Firmowe produkty, które obejmuje Cream, są wolne od uszkodzeń i zanieczyszczeń – zyskują więc Państwo pewność, że odzież sortowana jest gotowa do sprzedaży, a jej jakość pozostaje niezmienna.

Odzież używana sortowana pozwala również na wybór rodzaju asortymentu, który cieszy się w Państwa sklepie największym powodzeniem. Podczas gdy kupno niesortowanej odzieży używanej hurtem wiąże się z koniecznością samodzielnego sortowania towaru, zakup produktów typu Cream gwarantuje oszczędność czasu. Zyskują Państwo również pewność wyselekcjonowanej dostawy.

Odzież używana hurt w Dortex

Zakup odzieży używanej hurtem zapewnia Państwu możliwość zaopatrzenia sklepu w markowe produkty, przy jednoczesnym zachowaniu atrakcyjnej ceny transakcji. Używana odzież zakupiona bezpośrednio w naszej hurtowni podlega upustom, pozwalając Państwu na podniesienie obrotów prowadzonego sklepu. Jeśli interesuje Państwa odzież używana hurt daje również opcję darmowej dostawy zamówionego towaru – już 25 kg używanej odzieży Cream wystarczy, by otrzymali Państwo od nas darmową przesyłkę w dowolne miejsce na terenie kraju.

Najlepsza odzież sortowana używana z Anglii? W naszej hurtowni znajdą Państwo różnorodny Cream w atrakcyjnych cenach. Zapraszamy do kontaktu!

Poszukują Państwo sprawdzonego dostawcy odzieży sortowanej? A może zaistniała potrzeba najwyższej jakości zakupionego towaru i stałych dostawach modnego asortymentu? Oferujemy zakup odzieży sortowanej Cream, która w najwyższym stopniu spełnia wymagania współczesnych klientów zaopatrujących się w second-handach.

Cream hurt – dla kogo?

Dbałość o najwyższą jakość sprowadzanego towaru sprawia, że importowana przez nas odzież znajduje odbiorców na terenie całego kraju, a także poza nim. Komu polecamy zakup odzieży typu Cream hurtem? Wszystkim z Państwa, którzy prowadzą sklep z odzieżą używaną i chcą wzbogacić swój asortyment o markowe ubrania.

Skąd pochodzi nasz Cream?

Nasze wieloletnie doświadczenie pozwoliło nam stwierdzić, że odzież sortowana Cream jest tym, czego poszukują współcześni klienci. W przypadku Creamu Anglia oferuje towar cieszący się największą popularnością. To asortyment poddany selekcji we współpracujących z nami brytyjskich sortowniach – wyróżnia go bardzo często obecność oryginalnej metki świadczącej o markowym pochodzeniu ubrań. Jeśli więc interesuje Państwa zakup odzieży typu Cream Anglia jest miejscem, z którego sprowadzamy modną odzież o niezmiennie wysokiej jakości.

Cream – jakość i najnowsze trendy

Wybierając Cream hurt, zyskują Państwo gwarancję otrzymania towaru gotowego do wystawienia na sprzedaż. Odzież tego typu jest wolna od defektów, śladów użytkowana czy zanieczyszczeń, co sprawia, że stanowi niezwykle atrakcyjną część oferty second-handu. Jakość odzieży sortowanej Cream potwierdzają także często pojawiające się metki, które pozwalają klientom na zakup ubrań od znanych producentów.

Jeśli chodzi o Cream Anglia oferuje zróżnicowany asortyment, wśród którego znajdują się wyłącznie ubrania odzwierciedlają aktualne modowe trendy. Możliwość zaspokajania potrzeb klientów związanych z zakupem stylowej odzieży gwarantują regularne dostawy nowego asortymentu – Cream hurtem sprowadzamy z Anglii kilka razy w miesiącu.

Cream – odzież używana dla każdego

Hurtownia Dortex oferuje państwu odzież Cream w kilku różnych wersjach oraz cenach. W przypadku Creamu Anglia zapewnia stałe dostawy odzieży wyłącznie damskiej oraz wyłącznie dziecięcej, a także towar mieszany, wśród którego znajdą Państwo również ubrania męskie i młodzieżowe. Poza odzieżą sprowadzamy też markowe sortowane buty i torebki.

Cream hurt daje więc możliwość zaopatrzenia własnej placówki w odzież i dodatki odpowiadające potrzebom klientów. Różnorodność naszego Creamu gwarantuje dużą swobodę w wyborze towaru, pozwalając na zakup tego, który w Państwa sklepie cieszy się największym powodzeniem. Dostępna u nas odzież sortowana Cream obejmuje kolekcje wiosenno-letnie oraz jesienno-zimowe, co pozwoli na bieżąco uzupełniać asortyment sklepu, tak by dopasować go do sezonu i oczekiwań klientów.

Sprzedaż odzieży Cream hurtem

W naszej hurtowni Cream hurt dostępny jest w workach pakowanych po 25 kg bądź kartonach. Torebki oraz buty pakowane są w worki od 5-10 kg. Towar mogą Państwo zakupić bezpośrednio w naszej hurtowni bądź zamówić z dostawą pod wskazany adres. Zakupiona u nas odzież sortowana Cream podlega upustom, gwarantując doskonały towar w najlepszej cenie.

Jeśli chodzi o Cream Anglia zapewnia asortyment będący doskonałą alternatywą dla niesortu oraz pozwalający na oszczędność czasu i zwiększenie atrakcyjności Państwa oferty. Wcześniejsze wyselekcjonowanie odzieży przez naszych angielskich partnerów sprawia, że nie muszą Państwo segregować towaru samodzielnie, a także wyklucza ryzyko nieudanych zakupów zawierających odzież nienadającą się do sprzedaży.

Hurtownia Dortex jest importerem odzieży, która spełni oczekiwania Państwa oraz Państwa klientów. Atrakcyjne ceny idą w parze z najmodniejszym i wartościowym asortymentem, dzięki czemu odzież używana Cream to towar wysoko ceniony zarówno przez prowadzących sklepy, jak i poszukujących modowych perełek klientów. Zapraszamy do zapoznania się ofertą hurtowni Dortex!

image_pdfimage_print