Cennik – Odzież używana sortowana cream – Anglia

Nazwa towaru, pochodzenie Opis Ceny Koszt  wysyłki 
CREAM DAMSKI ANGLIA Odzież damska ok. 85%, męsko-młodzieżowe ok. 15%   Wiosna – Lato & Jesień-Zima Bardzo dobra alternatywa w stosunku do najdroższej wersji Creamu. 32zł/kg  GRATIS
CREAM
DAMSKI
ANGLIA
Odzież damska ok. 85%, męsko-młodzieżowe ok. 15%, wszystko na sezon Wiosna – Lato & Jesień-Zima (Towar zawiera BARDZO DUŻO  nowych ciuszków z  metkami około 30-90% na worek 25kg)
61zł/kg  GRATIS
CREAM
DZIECIĘCY
ANGLIA
Odzież wyłącznie dziecięca   Wiosna – Lato & Jesień-Zima (Towar zawiera BARDZO DUŻO nowych ciuszków z metkami około 30-90% na worek 25kg)
61zł/kg  GRATIS
TOREBKI-BUTY ANGLIA  MIX FIRMOWYCH BUTÓW I TOREBEK WYSOKIEJ JAKOŚCI –  NOWE I UŻYWANE PAKOWANE SEZONOWO. WORKI  PO ok. 5-10kg 39zł/kg GRATIS,  LUB W POŁOWIE ODPŁATNE

TOWAR CREAM – PRZYGOTOWANY I PAKOWANY DLA NASZEJ FIRMY W ANGLII (WOREK 25Kg)

Hurt odzieży używanej

Hurt odzieży cream

Zakup odzieży używanej jest dziś jednym z trendów w świecie mody, pozwalającym na zaopatrzenie się w unikalną odzież w niskiej cenie. W odpowiedzi na Państwa oczekiwania i zapotrzebowanie klientów, w naszej hurtowni prowadzimy sprzedaż importowanych towarów, wśród których można znaleźć także odzież używaną sortowaną.

Moda na odzież z drugiej ręki

Odzież sortowana to towar poszukiwany przez wielu współczesnych pasjonatów mody, którzy wśród sklepowych półek i produkowanych seryjnie ubrań nie odnajdują interesujących projektów. Z możliwości zakupu odzieży używanej Cream i Outlet chętnie korzystają także osoby ceniące korzystny stosunek ceny do jakości. Dzięki zakupom w naszej hurtowi mogą Państwo wyposażyć swój sklep w rozchwytywany asortyment dla klientów, którzy poszukują perełek w korzystnej cenie.

Skąd pochodzi odzież sortowana?

Oferowana przez nas odzież używana obejmuje produkty najlepszej jakości i pochodzi z Wielkiej Brytanii. Tam też jest sortowana na nasze zamówienie – współpracujemy z trzema brytyjskimi sortowniami, dzięki czemu do Państwa rąk trafia wyłącznie najlepszy towar. Regularny import pozwala na zachowanie różnorodności asortymentu odzieży sortowanej i umożliwia zachowanie ciągłości sprzedaży, czyniąc Państwa sklep atrakcyjnym miejscem zakupów.

Czytaj więcej…